KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13185395
nr 1318 5395
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Etsning, Komposition med man och sol. Signerad, numrerad 13/110, oramat löst blad, bladets mått: 44x36 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:11:43
700 kr
800 kr
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist